Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Kaip parduoti nevažiuojantį automobilį?

Kaip parduoti nevažiuojantį automobilį?

Jei automobilis yra nevažiuojantis, rasti pirkėją, kuris norėtų įsigyti tokią transporto priemonę, gali būti gana sudėtinga. Pirkėjai paprastai tikisi, kas perkamas automobilis bus idealios būklės ar neturės žymių defektų, tad parduoti nevažiuojantį automobilį gali būti gana keblu. Taigi, jei norite parduoti nevažiuojančią transporto priemonę, galimybės gali būti dvi: talpinti skelbimus įvairiuose portaluose arba automobilio supirkimas. Kuris šių pasirinkimų bus palankesnis, tai priklausys nuo to, kaip greitai norite parduoti automobilį ir kokios pinigų sumos už jį tikitės.

Skelbimų talpinimas įvairiuose portaluose

Tuo atveju, jei nuspręsite talpinti skelbimus įvairiuose portaluose, gali tekti palaukti gana ilgą laiką, kol pavyks atrasti suinteresuotų automobilių pirkėjų. Bėgant laikui gana dažnais atvejais tenka mažinti parduodamo automobilio kainą, o to visada norėtųsi išvengti. Pirkėjai, kurie susidomi parduodami nevažiuojančiu automobiliu, neretais atvejais bando sumažinti kainą iki minimumo, tad automobilis gali būti parduodamas už labai nedidelę pinigų sumą. Žinoma, tai tikrai liūdina: skelbimų talpinimas populiariuose portaluose paprastai yra mokamas, tad išleista pinigų suma ne visada gali atsipirkti, jei automobilis yra parduodamas pernelyg pigiai. Dar viena dilema iškyla tada, jei pirkėjas nori, kad parduodamas automobilis būtų jam pristatytas į tam tikrą vietą. Deja, dažnais atvejais nėra galimybių tai padaryti, todėl tenka mokėti pinigus ir už automobilio gabenimą.

Automobilių supirkimas

Tokia galimybė tikrai gali būti viena palankiausių, jei transporto priemonė yra nevažiuojanti. Automobilių supirkėjai paprastai gali nupirkti visas be išimties transporto priemones, nepriklausomai nuo jos būklės, ir tais atvejais, jei automobilis yra nevažiuojantis, taip pat galima tikėtis, kad transporto priemonė bus parduodama tikrai palankia kaina. Galima pasidomėti, kokią pinigų sumą galėtų pasiūlyti skirtingi automobilių supirkėjai – tikėtina, kad įvairių bendrovių siūlomos pinigų sumos skirsis, tad jūs galėsite atrasti tokias įmones, kurių siūloma pinigų suma jums būtų pati palankiausia. Palanku yra ir tai, kad automobilių supirkėjai gali atvykti į reikiamą vietą apžiūrėti parduodamą transporto priemonę, ir tais atvejais, jei yra susitariama dėl automobilio pardavimo, automobilių supirkėjai iš karto sumoka sutartą pinigų sumą ir išsiveža automobilį patys.

Gana dažnai yra manoma, kad automobilių supirkimas nepasiteisins, kada norima parduoti nevažiuojantį automobilį, nes vyrauja nuomonė, kad pasiūlyta pinigų suma gali būti labai maža. Vis dėlto, tai tikrai nėra tiesa – automobilių supirkėjai gana dažnais atvejais gali pasiūlyti didesnę pinigų sumą nei fiziniai asmenys, todėl visada yra palanku pasidomėti, ką gali pasiūlyti skirtingos automobilius superkančios įmonės. Jums tikrai neteks sugaišti daug brangaus laiko, norint atrasti tinkamiausius pasiūlymus, ir greitai sutarsite dėl automobilio pardavimo. Jums nereikės rūpintis, kaip būtų galima nugabenti parduodamą transporto priemonę, nes supirkėjai galės ją pasiimti patys.