Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Naujasis Peugeot 207 CC OPEL CORSA suteiktas “Autobest 2007” apdovanojimas

OPEL CORSA suteiktas “Autobest 2007” apdovanojimas augančiose Europos rinkose   Komisija sudaryta iš 13 vedančiųjų Vidurio ir Rytų Europos žurnalistų naujajam OPEL CORSA automobiliui suteikė “AUTOBEST 2007” apdovanojimą augančiose Europos rinkose. “Mums labai malonu, kad CORSA suteiktas šis apdovanojimas augančiose rinkose”, sakė Alanas Viseris (Alain Visser) Europos Vykdantysis OPEL/VAUXHALL Marketingo Direktorius. “Šiame regione  jau gauta daugiau nei 21,000 užsakymų, tuo mūsų pikėjai rodo kaip stipriai jie pamilo naująją CORSA.” Naujo modelio OPEL CORSA automobiliais Lietuvoje pradėta prekiauti spalio mėnesį.  Lietuvos pirkėjai mielai užsisakinėja ir dydžiu ir technologijomis ištobulėjusią naująją CORSA, kuri išsiskiria stilingumu, unikaliomis komforto ypatybėmis bei patrauklia kaina. Tarptautinė […]

Puikus sprendimas įvairiose situacijose

Puikus sprendimas įvairiose situacijose kaip parduoti automobilį

Kartais tenka gerai pasukti galvą, kaip būtų galima greičiau ir paprasčiau parduoti savo transportą, tad verta pagalvoti apie automobilio pardavimą supirkėjams. Auto supirkimas – tai iš tiesų puiki galimybė transporto priemonę parduoti greičiau ir paprasčiau, ir visai nesvarbu, kokios būklės yra jūsų parduodamas transportas, bet kuriuo atveju pavyks automobilį ar kitą transporto priemonę parduoti tikrai labai greitai.

Automobilių ir motociklų supirkimas

Supirkėjus gana dažnai domina ne tik automobilių, bet taip pat ir motociklų supirkimas, tad tuo atveju, jei yra norima parduoti tokią transporto priemonę, taip pat verta kreiptis į supirkėjus. Tenka pripažinti, kad norint parduoti motociklą neretai tenka laukti gana ilgą laiką, kol atsiranda suinteresuotas pirkėjas, tačiau viskas gali vykti kur kas greičiau ir paprasčiau, jei bus kreipiamasi į automobilius ir kitas transporto priemones superkančias įmones. Labai tikėtina, kad nereikės įdėti daug laiko ir pastangų, norint susirasti tinkamiausius supirkėjus, ir galėsite palyginti, kas galėtų pasiūlyti pačias palankiausias kainas.

Kaip vyksta supirkimo procesas?

Viskas vyksta iš tiesų labai greitai, tad tikrai nereikės ypatingai daug laiko ir pastangų, norint parduoti savo transporto priemonę. Kai sužinosite, kokia pinigų suma gali būti pasiūlyta už jūsų transportą, ir pasirinksite supirkėją, galintį pasiūlyti didžiausią pinigų sumą, galėsite susitarti dėl laiko, kada supirkėjas galėtų apžiūrėti jūsų transporto priemonę. Paprastai nuotoliniu būdu gali būti įvardijama tik preliminari pinigų suma, kuri gali būti sumokėta už jūsų transportą, tad tuomet, kada supirkėjai apžiūrės parduodamą transporto priemonę, galės įvardyti tikslią pinigų sumą, kuri gali būti sumokėta. Jei pasiūlymas jums atrodys patrauklus, tokiu atveju jums iš karto bus sumokėta sutarta pinigų suma, ir bus sutvarkomi pardavimui reikalingi dokumentai.

Supirkimas įvairiuose miestuose

Šiandien supirkėjų galima rasti praktiškai visoje Lietuvoje, ir tuo atveju, kada norima greičiau atrasti tinkamiausius supirkėjus, galima tiesiog pasinaudoti internetine paieška, kuri galės padėti greitai ir paprastai atrasti tai, ko ieškote. Įvairūs raktiniai žodžiai, tokie kaip automobilių supirkimas Vilniuje, leis jums susirasti tokias bendroves, kurios superka automobilius tam tikrame mieste, ir netrukus galėsite susisiekti su tam tikru supirkėju. Jei nerasite supirkėjų jus dominančiame mieste, tokiu atveju galėsite susisiekti su aplinkinių miestų supirkimo bendrovėmis, ir galėsite tikėtis, kad supirkėjai atvyks į jums patogiausią vietą.

Be jokios abejonės, auto supirkimas gali būti tikrai puiki galimybė greičiau ir paprasčiau parduoti savo transportą, tad galėsite nuspręsti, kam vertėtų parduoti savo automobilį, motociklą ar kitą transporto priemonę. Taigi, verta pasidomėti, ką jums galėtų pasiūlyti įvairūs supirkėjai, ir tikrai galėsite atrasti tokias pasirinkimo galimybes, kurios galėtų iš tiesų puikiai pasiteisinti, ir tam nereikės skirti pernelyg daug brangaus laiko.