Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Superkame automobilius klientams palankiomis sąlygomis

Superkame automobilius klientams palankiomis sąlygomis Visada yra tikimasi, kad pavyks parduoti automobilį pačia geriausia kaina, tad dažnai tenka pasvarstyti, kam vertėtų parduoti savo transportą. Be jokios abejonės, įvairių variantų yra ne taip ir mažai, tačiau pastaruoju metu vis dažniau nusprendžiama rinktis automobilių supirkėjus. Mes superkame automobilius tikrai palankiomis sąlygomis, tad tikrai dažnais atvejais tokia pasirinkimo galimybė gali būti viena palankiausių. Įsitikinsite patys, kad kiekvienoje situacijoje yra galima transporto priemonę parduoti tikrai labai greitai, ir tam nereikės ypatingai daug pastangų. Parduokite ir kitas transporto priemones Mus taip pat domina ir motociklų supirkimas, tad tuo atveju, jei svarstote apie galimybę parduoti tokį transportą, galite […]

Lietuvoje ir pasaulyje BMW artėja prie rekordinių metų pardavimų

Lietuvoje ir pasaulyje BMW artėja prie rekordinių metų pardavimų

 

BMW pardavimai tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje artėja prie rekordinių apimčių – iki š.m. lapkričio mėn. pasaulyje buvo parduota 1,07 mln. automobilių, beveik 5 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai, kuomet vairuotojai įsigijo 1 mln. automobilių. Tuo tarpu Lietuvoje BMW pardavimai jau dabar viršija pernykščius rezultatus – per 11 š.m. mėn. parduoti 266 automobiliai, tai net 25 proc. daugiau nei per analogišką periodą pernai (213 modelių).

Anot BMW atstovybės Lietuvoje UAB „Krasta Auto“ direktoriaus Rimanto Kirklio, nors visų metų rekordas pasaulyje kol kas dar nėra pasiektas, itin spartūs pardavimo tempai leidžia manyti, kad  koncerno rezultatai gerokai viršys pernykščius.

“Tokie rezultatai itin džiugina dar ir dėl to, jog šiais metais sulaukėme naujų MINI, BMW X3 ir BMW 3 serijos Coupe modelių, MINI gamyklos modernizavimo. Nors šis faktas pristabdė gamybos apimtis, tačiau nepaisant to, pardavimų tendencijos išliko tik augančios, todėl tikimės, kad koncernas ir toliau pirmaus pasaulyje pagal aukščiausios klasės automobilių tiekimą“, – sako R. Kirklys.

Preliminariais skaičiavimais, š. m. rugsėjį rinkoje debiutavęs naujasis BMW 3 Coupé, lapkričio mėn. pristatyti naujos kartos MINI, BMW X3 ir BMW X5 koncernui pelnė iki trečdalio visų pardavimų.

Iš viso iki š.m. lapkričio mėn. pabaigos vairuotojai visame pasaulyje įsigijo 1,24 mln. BMW, MINI ir Rolls-Royce automobilių, t.y. 2,8 proc. daugiau nei . tuo pačiu laikotarpiu, kuomet buvo parduota 1,21 mln. šių modelių.

Lietuvoje sparčiai daugėja ir MINI gerbėjų – iki lapkričio mėn. pabaigos buvo parduota 11 šių automobilių, tai net 57 proc. daugiau nei per analogišką laikotarpį , kuomet buvo parduoti 7 nauji MINI. Tuo tarpu pasaulyje per šį laikotarpį parduota 174 tūkst. MINI automobilių, taip pat 642 prabangieji Rolls-Royce.

„AutoTyrimų” duomenimis,  Lietuvos prestižinių automobilių rinkoje pirmavo BMW automobiliai. Oficiali gamintojo atstovybė UAB „Krasta Auto” per praėjusius metus pardavė 252 automobilius, t.y., beveik kas ketvirtas parduotas prestižinis automobilis buvo BMW