Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Naujasis Peugeot 207 CC OPEL CORSA suteiktas “Autobest 2007” apdovanojimas

OPEL CORSA suteiktas “Autobest 2007” apdovanojimas augančiose Europos rinkose   Komisija sudaryta iš 13 vedančiųjų Vidurio ir Rytų Europos žurnalistų naujajam OPEL CORSA automobiliui suteikė “AUTOBEST 2007” apdovanojimą augančiose Europos rinkose. “Mums labai malonu, kad CORSA suteiktas šis apdovanojimas augančiose rinkose”, sakė Alanas Viseris (Alain Visser) Europos Vykdantysis OPEL/VAUXHALL Marketingo Direktorius. “Šiame regione  jau gauta daugiau nei 21,000 užsakymų, tuo mūsų pikėjai rodo kaip stipriai jie pamilo naująją CORSA.” Naujo modelio OPEL CORSA automobiliais Lietuvoje pradėta prekiauti spalio mėnesį.  Lietuvos pirkėjai mielai užsisakinėja ir dydžiu ir technologijomis ištobulėjusią naująją CORSA, kuri išsiskiria stilingumu, unikaliomis komforto ypatybėmis bei patrauklia kaina. Tarptautinė […]

Mes padėsim greičiau parduoti transportą

Padėsim greičiau parduoti transportą

Tikrai ne visada pavyksta automobilį parduoti taip greitai, kaip norėtųsi, tad gana dažnais atvejais gali puikiai pasiteisinti automobilių supirkimas. Tikrai nereikės sugaišti daug savo brangaus laiko, norint atrasti tinkamiausią automobilių supirkėją, ir netrukus bus galima parduoti savo transporto priemonę. Nors tam tikrais atvejais yra manoma, kad supirkėjų pasiūlyta pinigų suma bus pernelyg maža, tačiau įsitikinsite, kad tai tikrai nėra tiesa, ir visada bus galima atsirinkti tokias automobilius superkančias bendroves, kurios galėtų pasiūlyti palankiausią pinigų sumą.

Supirkimas įvairiuose miestuose

Atrasti automobilių supirkėjų bus galima iš tiesų labai greitai, ir gana dažnais atvejais galima atrasti tokių supirkėjų, kurie siūlo transporto priemonių supirkimą jūsų mieste. Čia gali praversti internetinė paieška pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui, automobilių supirkimas Šauliuose, ir netrukus bus galima susirasti tokių supirkėjų, kurie dirba jūsų gyvenamajame mieste. Tam tikrais atvejais automobilių supirkėjai gali pasiūlyti atvykti ir į kitus miestus, tačiau tai galėsite sužinoti susisiekę su supirkėjais nurodytais kontaktais.

Superkame ir trūkumų turinčius automobilius

Visai nesvarbu,  kokios būklės yra jūsų parduodama transporto priemonė, tikrai galėsite atrasti tokių supirkėjų, kurie galėtų pasiūlyti nupirkti jūsų transportą. Įsitikinsite patys, kad pardavimo procesas yra tikrai labai greitas ir paprastas, tad nieko nuostabaus, kad norintys parduoti savo automobilį ar motociklą, gana dažnais atvejais pasvarsto apie būtent tokią pasirinkimo galimybę. Nors kartais yra abejojama, ar tikrai verta parduoti transportą supirkėjams, tačiau pasidomėję, kokia pinigų suma gali būti pasiūlyta, tikrai greitai galėsite priimti geriausią sprendimą.

Kreipkitės jums patogiausiu metu

Kai kurios automobilius superkančios įmonės dirba be poilsio dienų, tad visai nesvarbu, kada norėsite parduoti savo transporto priemonę, labai tikėtina, kad galėsite kreiptis jums patogiausiu metu. Dėl laiko stokos neretais atvejais nėra galimybės potencialiems pirkėjams aprodyti transportą, tad ir pardavimo procesas gali kiek užtrukti. Jei pasirinksite automobilių supirkėjus, tokiu atveju galėsite susitarti dėl jums patogaus laiko, kada parduodama transporto priemonė gali būti apžiūrėta, ir tuo atveju, jei pasiūlyta galutinė pinigų suma jums atrodys patraukli, galėsite iš karto parduoti savo automobilį ar motociklą. Susitikimo metu jums bus iš karto sumokama sutarta pinigų suma, ir taip pat bus sutvarkomi pardavimui reikalingi dokumentai.

Taigi, jei norite, kad automobilio pardavimo procesas būtų kuo greitesnis, automobilių supirkimas gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Jums tikrai neteks sugaišti pernelyg daug brangaus laiko, kada norima parduoti savo transporto priemonę, ir įsitikinsite patys, kad viskas gali vykti tikrai labai greitai ir paprastai. Tikrai nereikės įdėti pernelyg daug laiko ir pastangų, kada bus norima parduoti savo transporto priemonę ir įsitikinsite patys, kad gauta pinigų suma bus iš tiesų palanki.