Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Perkame automobilius geriausia kaina

Perkame automobilius geriausia kaina

Kiekvienas asmuo, kuris nori parduoti automobilį, tikisi, kad pasiūlyta pinigų suma bus kuo didesnė, tačiau tais atvejais, jei ilgą laiką neatsiranda pirkėjų, automobilio kainą tenka mažinti. Tai pardavėjams tikrai nėra palanku, tačiau visada yra ir kita pasirinkimo galimybė – tai automobiliųsupirkimas. Mes perkame automobilius iš tiesų palankiomis kainomis, tad galite būti užtikrinti, kad gauta pinigų suma bus pakankamai didelė. Jei abejojate, ar mūsų siūloma pinigų suma tikrai bus pakankamai didelė, galite pasidomėti, už kiek tokį pat automobilį siūlo parduoti kiti asmenys, arba galite pasidomėti, kokią pinigų sumą gali pasiūlyti kiti supirkėjai.

Parduokite automobilį be jokių pastangų

Automobilius superkančios įmonės visada gali pasiūlyti greitą ir paprastą būdą parduoti savo transporto priemonę. Tereikia susisiekti nurodytais kontaktais, ir pasiteirauti, kokia gali būti pasiūlyta preliminari pinigų suma. Iš karto pasiūlyti tikslią pinigų sumą gali būti gana sudėtinga – ji bus pasiūlyta po automobilio apžiūros. Kai susitarsite dėl laiko, kada galėtumėte susitikti dėl automobilio pardavimo, supirkėjai apžiūrės jūsų siūlomą transporto priemonę, ir tuomet galės pasiūlyti tam tikrą pinigų sumą. Jei ji bus tinkama, tokiu atveju iš karto galėsite sutvarkyti reikalingus dokumentus, ir jums bus išmokėta sutarta pinigų suma.

Ar galima parduoti nevažiuojantį automobilį?

Mes perkame automobilius, kurių būklė yra labai įvairi – automobilis gali būti nepriekaištingos būklės, tačiau taip pat gali būti nuperkamos ir tokios transporto priemonės, kurios turi tam tikrų trūkumų. Automobilis gali būti nepraėjęs techninės apžiūros, gali neturėti draudimo. Taip pat superkami automobiliai gali būti po auto įvykio, superkami ir nevažiuojantys automobiliai ar turintys tam tikrų kitų defektų. Bet kuriuo atveju galite būti užtikrinti, kad už automobilį jums bus pasiūlyta palanki pinigų suma, ir supirkėjai galės patys pasiimti transporto priemonę.

Kodėl verta rinktis supirkėjus?

Automobilį galima parduoti iš tiesų labai greitai, ir tam nereikės įdėti daug pastangų. Jei pirkėjų yra ieškoma savarankiškai, dažnai yra talpinami skelbimai įvairiuose portaluose, kas gali kainuoti tikrai nepigiai.  Be to, gali praeiti tikrai nemažai laiko, kol pavyks rasti suinteresuotų pirkėjų. Jei kreipsitės į įmones, kurios superka automobilius, galite būti užtikrinti, kad viskas vyks iš tiesų labai greitai. Parduoti automobilį galėsite be didesnių pastangų – tereikia susirasti tokius supirkėjus, kurie transporto priemonę gali nupirkti pačiomis palankiausiomis kainomis, ir tuomet beliks susitarti dėl laiko, kada parduodama transporto priemonė gali būti apžiūrima.

Mes perkame automobilius tikrai puikiomis sąlygomis, tad verta pasvarstyti apie galimybę transporto priemonę parduoti būtent mums. Pasirūpinsime, kad jūsų automobilis būtų nupirktas kuo greičiau, ir tam jums nereikės įdėti jokių pastangų – iš karto išmokėsime sutartą pinigų sumą ir išsivešime parduotą automobilį savo transportu.