Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


„Ford S-MAX“ išrinktas „Europos metu automobiliu “

„Ford S-MAX“ išrinktas „Europos metu automobiliu “

 

Naujajam „Ford S-MAX“ suteiktas prestižinis „Europos metų automobilio 2007“ titulas. „Europos metų automobilis 2007“ yra tarptautinis konkursas, kurio komisiją sudaro 58 įtakingiausių automobilinių leidinių žurnalistų komisija iš 22 Europos valstybių. Konkurso žiuri komisijos tikslas – paskelbti geriausią naujo modelio automobilį, kuris pasirodė rinkoje per praėjusius 12 mėnesių.

„Europos metų automobilis 2007“ renginį organizuoja 7 pirmaujančių leidinių grupės atstovai: „Auto“ (Italija), „Autocar“ (Didžioji Britanija), „Autopista“ (Ispanija), „Auto Visie“ (Nyderlandai), „L‘Automobile Magazine“ (Prancūzija), „Stern“ (Vokietija) ir „Vi Bilagare“ (Švedija).

„Ford S-MAX“ buvo paskelbtas metų automobiliu po atkaklios kovos tarp 8 finalininkų „Citroen C4 Picasso“, „Fiat Grande Punto”, „Ford S-MAX“, „Honda Civic“, „Opel Corsa“, „Peugeot 207“, „Skoda Roomster“ ir „Volvo C30“, kurie buvo atrinkti iš 41 dalyvavusių automobilių.

Vos pasirodžius naujajam „S-MAX“, „Ford“ automobilių gamintojai susilaukė teigiamo masinės informacijos priemonių atstovų įvertinimo ir pardavimų sėkmės viršijusios šio modelio planus. „Ford S-MAX“ įvertintas už naujo tipo modelio sukūrimą, kuriame puikiai dera sportiško,  dinamiško ir erdvaus šeimyninio automobilio savybės.
Komentuodamas prestižinio apdovanojimo skyrimą „Europos metų automobilio 2007“ žiuri komisijos prezidentas Ray Hutton sakė: „Tai buvo labai įtemtas konkursas, kuriame visi aštuoni modeliai yra verti aukščiausio įvertinimo. Žiūrint į balsavimo rezultatus, aiškiai matosi, kad komisijos narius sužavėjo „Ford S-MAX“ modelio koncepcija: didelis, erdvus ir funkcionalus vienatūris važiuoja kaip įprastas keturių durų sedanas. „S-MAX“ vertas šios pergalės“.

Laimėjimai

„Ford S-MAX“ yra pirmasis gamintojo modelis įkūnijantis „Kinetinio dizaino“ filosofiją. Naujajame modelyje pristatyta daug šiuolaikinių technologijų „Hill-Launch-Assist“ (HLA) sistema, leidžianti lengvai startuoti įkalnėje, slėgio padangose kontrolės sistema (TPMS), greičio valdymo sistema (ACC) su įspėjimo apie pavojingą priartėjimą funkcija (FA) ir kt.

Atlikus „Euro NCAP“ susidūrimų bandymus, naujajam „Ford S–MAX“ buvo suteiktas maksimalus saugumo įvertinimas – penkios žvaigždutės. Kartu su naujausiuoju „Focus“ modeliu tai antrasis „Ford“ automobilis, kuriam „Euro NCAP“ suteikė maksimalų – penkių – žvaigždučių skaičių. „Euro NCAP“ apdovanojimuose suaugusiųjų keleivių saugos kategorijoje naujasis „Ford S–MAX“ surinko 36 taškus ir buvo apdovanotas 5 žvaigždutėmis – tai geriausias rezultatas tarp šios klasės automobilių.

„Ford“ ir „Metų automobilio“ rinkimai

Su „S-MAX“ laimėtas 2007-ųjų Europos metų automobilio titulas yra penktasis „Ford“ kompanijai. Paskutinį kartą šis prestižinis apdovanojimas buvo skirtas 1999 metais „Ford Focus“. „Ford“ taip pat yra laimėjęs šį titulą 1993 m. su „Ford Mondeo“, 1985 m. su „Ford Scorpio“ ir 1981 m. su „Ford Escort“.

„S-MAX“ populiarus ir Lietuvoje

Pasak „Ford“ atstovybės Lietuvoje UAB „Vilniaus Vista“ rinkodaros vadovo Justo Nekrošiaus, pergalė „Europos metų automobilio 2007“ konkurse padidins susidomėjimą ne tik „S-MAX“ vienatūriu, bet ir kitais „Ford“ modeliais.
„S-MAX populiarumas auga, mūsų prognozės pildosi ir pastebime tendenciją, kad nemažai vadovų, rinkdamiesi automobilį, kaip rimtą alternatyvą klasikiniam sedanui svarsto erdvaus vienatūrio variantą. Galime pasidžiaugti ne tik naujausių modelių „S-MAX“ bei „Galaxy“, bet ir kitų modelių pardavimais. Lyginant su praėjusiais metais, mūsų pardavimai padidėjo beveik 40 %, per 10 mėnesių pardavėme 882 „Ford“ automobilius“, – sakė J.Nekrošius.

Gausiai sukomplektuotas „Ford S-MAX“ su 2,0 litro 145 AG varikliu kainuoja 78 900 Lt. Taip pat galimi 1,8TDCi 115 AG ir 2,0TDCi 143 AG turbodyzeliniai varikliai, bei bei 5 cilindrų 2,5 turbo 220 AG variklis, kuris taip pat montuojamas ir į sportišką „Focus ST“. „Ford S-MAX“ galimas dviejų variantų – 5 arba 7 vietų.

„Mūsų rinkoje populiariausia „Ford S-MAX“ versija yra su 2,0 litrų turbodyzeliniu varikliu ir gausia komforto įranga. Klientai papildomai užsisako panoraminį stogą, ksenoninius žibintus, „Bluetooth“ įrangą, kuri įgalina balsu valdyti ne tik mobilų telefoną, bet ir garso bei oro kondicionavimo sistemą“, – sako J.Nekrošius.