Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


„Renault“ atrinko ir tobulins penkis perspektyviausius jaunus pasaulio lenktynininkus

„Renault“ atrinko ir tobulins penkis perspektyviausius jaunus pasaulio lenktynininkus

 

. vasario 14 d. Penktus metus iš eilės „Renault“ atrinko ir ketina ruošti profesionaliai lenktynininkų karjerai penkis perspektyviausius jaunus automobilių sporto talentus iš viso pasaulio. Šiais metais „Renault“ Lenktynininkų tobulinimo programoje (Renault Drive Development program – RDD) dalyvaujantys jaunieji lenktynininkai turės galimybę įrodyti savo talentą ir ambicijas atstovaudami „Renault“ komandą „GP2 Series“, „World Series by Renault“, „F3 Euroseries“ ir FR 2.0 čempionatuose.

„Renault“ Lenktynininkų tobulinimo programa yra būdas pradėti profesionalo karjerą automobilių sporte.  po savo sparnu priglaudusi Heikki Kovalaineną, programa padėjo jam sparčiai tobulėti ir aplenkti varžovus. Šiandien jaunasis suomis yra vienas iš dviejų dvigubą F1 čempionų titulą ginančios „Renault F-1 Team“ komandos oficialių pilotų.

„Renault“ Lenktynininkų tobulinimo programoje dalyvausiančių lenktynininkų sąrašą sudaro:

Lucas di Grassi, 22 m. brazilas

Lucas prisijungė prie „Renault“ lenktynininkų tobulinimo programos . ir įrodė savo potencialą laimėjęs prestižines 52-as Macao Formula 3 didžiojo prizo lenktynes 2005 m. Po sudėtingesnio 2006 m. sezono, Lucas di Grassi bus vienas iš realiausių pretendentų laimėti GP2 Series 2007 čempionų titulą. Šiame sezone jis atstovaus dvigubą titulą ginančią „ART Grand Prix“ komandą.

„Per pastaruosius trejus metus „Renault“ padėjo man tapti geresniu ir stipresniu lenktynininku. Esu ypatingai laimingas būdamas RDD programos dalyviu. Per praėjusį sezoną įgijau daug patirties ir panaudosiu ją, kad įrodyčiau savo vertę GP2 lenktynėse šiais metais,“ – sako L. di Grassi.

Romain Grosjean, 20 m. prancūzas

Romain yra vienas iš perspektyviausių savo amžiaus lenktynininkų Prancūzijoje. R. Grosjean tapo RDD programos dalyviu laimėjęs FR 2.0 čempionatąsezonas „F3 Euroseries“ lenktynėse nebuvo toks lengvas, tačiau jo talentas ir užsispyrimas neliko nepastebėti. Kaip RDD programos narys R. Grosjean šiais metais vėl kovos dėl „F3 Euroseries“ nugalėtojo vardo kartu su titulą ginančia ASM komanda.

„Labai didžiuojuos galimybe antrus metus būti RDD programoje – „Renault“ yra didelė tarptautinė grupė, turinti dvigubais pasaulio čempionais tapusią „Renault F1 Team“ komandą, kuri remia mane,“ – sako R. Grosjean.
Ben Hanley, 22 m. britas

Greitas ir kovingas Ben Hanley dalyvaus RDD programoje antrus metus. . jis dalyvavo „World Series by Renault“ lenktynėse ir tai buvo tik antrieji jo metai automobilių sporte. Nuolatos baigdamas lenktynes taškais vertinamose pozicijose, B. Hanley taip pat laimėjo Misano lenktynes Italijoje. Šiais metais jis dalyvaus „World Series by Renault“ lenktynėse su „Prema Powerteam“ komanda.

„Galimybė būti RDD programoje yra neįkainuojama. Per metus aš tapau geresniu lenktynininku tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Šiais metais aš busiu dar galingesnis,“ – įsitikinęs B. Hanley.

Nelson Panciatici, 18 m. prancūzas

Būdamas 17 m. N. Panciatici tapo jauniausiu visų laikų lenktynininkų, startavusiu FR 2.0 čempionate. Ypatingu greičiu ir nuolatiniu tobulėjimu pasižymintis prancūzas baigė . sezoną laimėjęs savo pirmąsias lenktynes Albyje, 6 kartus užlipęs ant apdovanojimų pakilos ir kartą laimėjęs „pole position“. Šiais metais prisijungęs prie RDD, N. Panciatici bandys įrodyti savo talentą Eurocup ir Prancūzijos FR 2.0 lenktynėse su „SG Formula“ komanda.

„Didžiuojuos būdamas RDD dalyviu. Tai mane labai motyvuoja: „Renault“ yra Prancūzijos komanda, kuri žiba Formulėje 1. Aš noriu sunkiai dirbti ir skirti visas savo pastangas, kad įrodyčiau, jog esu vertas dalyvauti šioje reiklioje programoje,“ – komentuoja N. Panciatici.

Dani Clos, 18 m. ispanas

Iškovojęs 8 pergales, kurių šešios buvo pasiektos iš eilės, tris kartus jau lipęs ant apdovanojimų pakilos, Dani Clos tapo Italijos FR 2.0 čempionato nugalėtoju Tuo pat metu jis dalyvavo „Eurocup“ lenktynėse ir iškovojo tris pergales bei laimėjo 4 „pole position“. Šiais metais itin perspektyvus ir jauniausias dabartinis RDD programos narys D. Clos dalyvaus „Formula 3 Euroseries“ čempionate su „Signature“ komanda.

„Žinau, kad ši programa suteikia man progą tapti profesionaliu lenktynininku. Suprantu, kad tokia proga pasitaiko kartą gyvenime, ir padarysiu viską, kad įrodyčiau „Renault“, kad jie priėmė teisingą sprendimą pasirinkdami mane,“ – sako D. Clos.

Apie „Renault“ lenktynininkų tobulinimo programą (RDD)

„Renault“ lenktynininkų tobulinimo programą (Renault Drive Development program) pradėjo „Renault F1 Team“. Per vienerius metus lenktynininkai turi įrodyti savo potencialą trasoje čempionatuose, kuriuose dalyvauja. Taip pat programos dalyviai turi parodyti savo fizinius sugebėjimus vadovaujant paskirtam treneriui, kuris rūpinasi jų tobulinimu. RDD nariai turi atstovauti „Renault“ visame pasaulyje. RDD garsėja sunkia atranka, griežtumu ir efektyvumu.

Naujausią informaciją apie RDD . „klasę“ galima rasti internete www.ing-renaultf1.com skiltyje „Team“.