Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


„SSANGYONG“ AUTOMOBILIŲ PARDAVIMAI BALTIJOS ŠALYSE IŠAUGO 224%

„SSANGYONG“ AUTOMOBILIŲ PARDAVIMAI BALTIJOS ŠALYSE IŠAUGO 224%

UAB “Nellemann Baltic”, Pietų Korėjos “SsangYong” automobilių importuotoja Baltijos šalyse,  įsikūrusi 2005 m., stiprina savo pozicijas Lietuvos, Latvijos ir Estijos visureigių rinkose.

pradžioje buvo pasirašytos pirmosios automobilių “SsangYong” prekybos ir techninio aptarnavimo sutartys su Estijos partneriu AS “Pleione” („Chevrolet“ atstovas) ir Latvijos įmone SIA „AdamAuto“ („Opel“ ir „Chevrolet“ atstovai).
Šiandien UAB “Nellemann Baltic” turi jau tris oficialius atstovus Lietuvoje (du pardavimo taškus Vilniuje, po vieną Kaune ir Klaipėdoje), du Latvijoje (Rigoje) ir du Estijoje (pardavimo taškai Taline, Parnu, Rakvere ir Paide miestuose). Iki  metų pabaigos planuojama pasirašyti dar kelias atstovavimo sutartis Baltijos šalyse.
2006 metais „Nellemann Baltic“ Baltijos šalims pristatė šiuos „SsangYong“ markės SUV klasės visureigius: “Kyron”, “Rexton”, atnaujintą „Rexton II“, „Actyon“ ir didelį vienatūrį “Rodius”.

Pasak Pauliaus Berezuckio, UAB „Nellemann Baltic“ regiono vystymo vadovo, 2006 m. „SsangYong“ markės automobilių pardavimų apimtys Baltijos šalyse išaugo 224% palyginus  Didžiausias pardavimų augimas buvo Latvijoje (1078%), o metų pardavimų lyderiu pripažintas automobilis „SsangYong Kyron“ (56% procentai nuo bendrų pardavimų).
Nepaisant stiprios konkurencijos visureigių rinkoje,  metais Nellemann Baltic planuoja padidinti „SsangYong“ automobilių pardavimus Baltijos šalyse dvigubai.