Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Ženevos automobilių parodai „Hyundai” paruošė tris naujienas

Ženevos automobilių parodai „Hyundai” paruošė tris naujienas

 

• Pasaulinė C segmento hečbeko premjera
• Naujos automobilių pavadinimų strategijos pristatymas
• Koncepcinis CUV klasės visureigio modelis
Kovo 6 dieną Ženevoje duris atversiančioje tarptautinėje automobilių parodoje „Hyundai Motor Co.” paruošė tris svarbias naujienas. Pirmiausia, visiškai naują, specialiai Europos rinkai sukurtą C klasės hečbeką, kodiniu pavadinimu „FD”. Ši P. Korėjos automobilių gamintojo premjera išsiskirs grakščiomis, dinamiškomis kėbulo linijomis, sofistikuotu stiliumi, dosniu komplektacijų pasirinkimu ir išskirtinėmis saugumo charakteristikomis.
Puiki dinamika, glotnus, elegantiškas stilius, ypatingas komfortas ir saugos įrangos paketas – pagrindiniai „FD” techniniai bruožai. Siūlomas net trijų benzininių ir trijų dyzelinių variklių, kurie puikiai dera su mechanine ir automatine transmisija, pasirinkimas. Automobilis taip pat pradžiugins keleivių salono erdvumu, lengvu priėjimu prie bagažo skyriaus.

„FD” automobilio stilius – naujausios „bangos ir skulptūros“ dizaino koncepcijos tęsinys. Išlenktos ir išgaubtos linijos pabrėžia gerą automobilio laikyseną kelyje ir akcentuoja ilgą „FD” ratų bazę. Aiškių kontūrų linijos ties automobilio vidurine dalimi išlaiko klasikines proporcijas. Skulptūriškos formos automobilio užpakalinė dalis puikiai dera su priekio ir šonų bangomis. Thomas Bürkle, „Hyundai European“ vyriausiasis dizaineris, sako: „FD” – dinamiško ir sportiško stiliaus automobilis, kuriame rasime daug koncepcinio modelio „FD Arnejs” bruožų.“

Naująjį „FD” automobilį kompanija „Hyundai Motor Co.” planuoja pradėti gaminti 2007 metų vasarą. Iš pradžių bus pristatytas 5-ių durelių variantas (hečbekas), o kiek vėliau ketinama pradėti universalaus kėbulo modelio gamybą. Tai bus naujas „Hyundai” žingsnis Europoje bei svarbiausias kompanijos darbo etapas „C“ segmento rinkoje.
Antroji, ne mažiau įdomi „Hyundai Motor Co.” naujiena – visiškai nauja automobilių gamos pervadinimo strategija, dar kitaip pavadinta „alfa nomenklatūra”. Praeityje „Hyundai” pasirinkdavo pavadinimus, iš dalies atskleidžiančius automobilių savybes, atstovaujamą segmentą, su juo siejamomis vertybėmis ir su kuriais buvo sutapatinamas konkretus modelis. Naujausias kompanijos sprendimas paremtas holizmo filosofija. Automobilių pavadinimų koncepcija atspindės technologinį aspektą ir bus artima kompanijos prekinio ženklo pažadui gaminti „kokybiškus, saugius ir įkvepiančius” automobilius. Pasak „Hyundai Motor UK Ltd.” vadovo Toni Whitehorn, „Ženevos automobilių paroda taps reikšmingo istorinio „Hyundai” posūkio arena.” „Europai skirto automobilio „FD” debiutas, nauja automobilių pervadinimo strategija, gamyklų statybos Rytų Europos regione, nauji technikos ir dizaino padaliniai bei vadovybės štabas Vokietijoje – aiškus indikatorius, jog kompanija turi didelius siekius šio kontinento rinkose, siekia tapti pažangių europietiškų, aukštos kokybės ir dizaino automobilių gamintoju”, – kalbėjo jis.
Naujas CUV klasės visureigio prototipas
Trečiasis spaudos konferencijos akcentas – pristatomas koncepcinis CUV klasės automobilis, kodiniu pavadinimu „HED 4”. Jis sukurtas bendradarbiaujant su kompanija „GE Plastics“, todėl, kuriant „HED 4” automobilį, dizaineriai turėjo didelę laisvę formuodami sudėtingas trimates formas, kurių nebūtų įmanoma išgauti projektuojant bei gaminant tradiciniais metodais ir medžiagomis, kuomet derinamas metalas ir stiklas.

Sulaužytas ir tradicinis požiūris, kad tokių medžiagų naudojimas per brangus ir per sudėtingas, nes šios medžiagos ir technologijos naudojamos tik aviacijos pramonėje.  „Hyundai” CUV automobilis – akivaizdus įrodymas, kad toks požiūris neteisingas.

Didelis GE Lexan™ priekinis langas ir intensyviai naudojamos GE polikarbonatų medžiagos automobilio stiklams užtikrina modelio lengvumą. Šios medžiagos net 50 proc. lengvesnės už stiklą ir jomis įmanoma išgauti daug įdomesnes formas. Stiklams ir stiklinėms detalėms panaudota unikali Exatec™ technologija, kurios pagrindu uždedamas plonas stiklinis apsauginis sluoksnis ant Lexan™ ir kuris papildomai apsaugo paviršių nuo nubraižymų bei susidėvėjimo.

„HED 4” automobilis taip pat ryškus lenktomis linijomis ir nauja šonų apdaila Lexan™. Be šių modernių technologijų, reikia paminėti ir puikias automobilio atsparumo smūgiams charakteristikas bei kitas šios medžiagos savybes, pagerinančias tiek keleivių, tiek pėsčiųjų saugumą.

„HED 4” Elastic Front™ saugos sistema, kuri apima visą automobilio priekinę dalį, yra vienas geriausių pasaulyje pėsčiųjų saugos sprendimų CUV klasės automobilyje. Trys energiją sugeriančios struktūros yra pilnai integruotos po futuristinės „HED 4” apdailos apačia, o sistema naudojasi kelių modernių medžiagų privalumais, kurios išsiskiria puikiomis energijos sugėrimo charakteristikomis. Elastic Front™ sistema skurta tam, kad automobilis atitiktų EEVC WG17 Phase2, Euro NCAP ir JNCA pėsčiųjų saugos reikalavimus, šiuo metu ji yra galutinai testuojama.