Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Auto supirkimas – galimybė transportą parduoti greičiau

Auto supirkimas – galimybė transportą parduoti greičiau Neretais atvejais transporto priemonės pardavimas užtrunka kur kas ilgiau nei planuota, ir neretais atvejais tenka pagalvoti apie tai, kokios galimybės gali leisti automobilį ar kitą transporto priemonę parduoti greičiau. Auto supirkimas gali būti iš tiesų puikia galimybe greitai ir paprastai parduoti savo transporto priemonę, tad įsitikinsite patys, kad toks sprendimas iš tiesų gali būti vienas palankiausių. Be jokios abejonės, visada galima susirasti tokių supirkėjų, kurie automobilio pardavimą gali pasiūlyti iš tiesų palankiomis sąlygomis, ir jums tereikės susisiekti su pasirinktu supirkėjų ir susitarti dėl automobilio pardavimo. Džipų supirkimas Tikrai ne visada pavyksta parduoti džipą taip greitai, […]

Lengvųjų automobilių skaičius šalyje išaugo daugiau kaip 100 tūkst.

Lengvųjų automobilių skaičius šalyje išaugo daugiau kaip 100 tūkst.

Šiemet iki spalio 1 d. valstybės įmonė „Regitra“ iš viso registravo* (išduodama registravimo dokumentus arba laikinuosius valstybinio numerio ženklus) 10,5 tūkst. naujų ir 268,9 tūkst. naudotų** ir į Lietuvą pirmą kartą įvežtų lengvųjų automobilių.

  100,1 tūkst. į Lietuvą įvežtų naudotų lengvųjų automobilių buvo registruoti nuolatinei registracijai jiems išduodant lietuviškus registravimo dokumentus – tai yra 31,7 proc. daugiau, nei atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu. Šis registravimas išaugo visose šalies savivaldybėse, ženkliausiai – Skuodo rajono (77,8 proc.), Lazdijų rajono (59,6 proc.) ir Kauno rajono (56 proc.) savivaldybėse. Kauno miesto savivaldybės fiziniai ir juridiniai asmenys registravo 42,9 proc. daugiau naudotų lengvųjų automobilių, Klaipėdos miesto – 36,9 proc. daugiau, Vilniaus miesto – 31,1 proc. daugiau. (Žr. Priedą nr. 1)

Registruojant naudotus lengvuosius automobilius daugiau kaip pusei jų – 168,8 tūkst. – buvo išduoti  laikinieji valstybinio numerio ženklai. Šiuos ne ilgiau kaip 60 parų galiojančius ženklus klientai įsigyja planuodami automobilį netrukus parduoti. Palyginus su atitinkamu laikotarpiu pernai, laikinųjų valstybino numerio ženklų šiemet išduota 5,9 proc. daugiau. Daugiausia laikinųjų valstybinio numerių ženklų išduota Marijampolės (37 tūkst.) ir Kauno miesto (21,3 tūkst.) savivaldybių fiziniams ir juridiniams asmenims.

Per devynis šių metų mėnesius, palyginus su atitinkamu laikotarpiu, laikinųjų ženklų išdavimas labiausiai išaugo Kretingos (90,8 proc.) ir Kaišiadorių rajonų savivaldybėse (111 proc.), o sumažėjo  – daugiau kaip 20 proc. – Vilniaus miesto ir Pakruojo rajono savivaldybėse.

Palyginus su atitinkamu laikotarpiu pernai, naujų automobilių registruota 36,3 proc. daugiau (buvo 7,7 tūkst.). Daugumą (8,4 tūkst.) naujų automobilių registravo Vilniaus miesto savivaldybės fiziniai ir juridiniai asmenys; po jų – Kauno miesto (545) ir  Klaipėdos miesto (397).

spalio 1 d. duomenimis valstybės įmonės „Regitra“ duomenų bazėje buvo 1 milijonas 571 tūkstantis įrašų apie šalyje registruotus lengvuosius automobilius, – per 100 tūkst. daugiau, nei šių metų pradžioje.