Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Subtilaus skandinaviško dizaino naujasis Volvo V70 – tikra žvaigždė

Subtilaus skandinaviško dizaino naujasis Volvo V70 – tikra žvaigždė     • Prabangos dozė aukščiausiai klasei • Sportiškesnės išvaizdos, bet ne mažiau praktiškas • Naujos, mažesnės galinės durys • Vairuotojas, keleiviai ir bagažas vyksta pirmąja klase Dabartinio Volvo V70 įpėdinį pradėjusi kurti „Volvo Cars“ konstruktorių komanda susidūrė su sunkia užduotimi: stipriau pabrėžiant prabangą ir dinamiškumą, reikėjo sukurti dar universalesnį ir praktiškesnį modelį. „Šis universalas yra mūsų modelių asortimento puošmena. Mūsų tikslas buvo ištobulinti naująjį V70 iki smulkmenų ir paversti jį tikra žvaigžde,” – sako „Volvo Cars“ dizaino direktorius Steve Mattin. Volvo universalai stipriai susiję su Volvo prekių ženklo vystymu. Nuo […]

„Tikrieji visureigiai“ tvirtina gretas

„Tikrieji visureigiai“ tvirtina gretas

„Jeep” stiprina savo gamintojo pozicijas pristatydama naujus modelius. Niujorko parodos metu vėl pristatyti nauji šios markės modeliai. Populiarusis „Wrangler” pirmą kartą per visą jo istoriją bus gaminamas ir ketverių durų kėbulu. Tokiame modelyje bus pakankamai vietos penkiems suaugusiesiems, o savininkus džiugins taupus ir modernus dyzelinis variklis. „Wrangler” savo populiarumą išsikovojo išskirtinėmis pravažumo savybėmis bei klasikine visureigio išvaizda, kuri vis dar labai populiari. Naujasis „Wrangler” gali pasigirti pagerintomis aerodinaminėmis savybėmis, talpesniu salono bei bagažo skyriumi, mažesniu triukšmu salone, standartine ESP, ABS ir šoninių oro pagalvių sistema. Net 100 procentų padidinus laikančiojo rėmo standumą, praplatinus tarpvėžę ir pailginus ratų bazę, patobulintos visureigio valdymo savybės.

Kitas „Jeep“ modelis „Patriot“ sukurtas praėjusį rudenį Frankfurto parodoje matyto koncepcinio modelio pagrindu. Tai – erdvus, patogus, nebrangus, ekonomiškas ir lengvai valdomas šeimyninis automobilis. Nepaisant to, jis įkūnija legendinį „Jeep“ stilių ir pasižymi didesnio pravažumo savybėmis.