Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Ženevos automobilių parodai „Hyundai” paruošė tris naujienas

Ženevos automobilių parodai „Hyundai” paruošė tris naujienas   • Pasaulinė C segmento hečbeko premjera • Naujos automobilių pavadinimų strategijos pristatymas • Koncepcinis CUV klasės visureigio modelis Kovo 6 dieną Ženevoje duris atversiančioje tarptautinėje automobilių parodoje „Hyundai Motor Co.” paruošė tris svarbias naujienas. Pirmiausia, visiškai naują, specialiai Europos rinkai sukurtą C klasės hečbeką, kodiniu pavadinimu „FD”. Ši P. Korėjos automobilių gamintojo premjera išsiskirs grakščiomis, dinamiškomis kėbulo linijomis, sofistikuotu stiliumi, dosniu komplektacijų pasirinkimu ir išskirtinėmis saugumo charakteristikomis. Puiki dinamika, glotnus, elegantiškas stilius, ypatingas komfortas ir saugos įrangos paketas – pagrindiniai „FD” techniniai bruožai. Siūlomas net trijų benzininių ir trijų dyzelinių variklių, kurie puikiai dera su […]

BMW pristato revoliucinę automobilių ekonomijos ir ekologijos didinimo strategiją

Pasauliui diskutuojant apie klimato atšilimo priežastis ir pasekmes, BMW AG koncernas pristato naują ateities strategiją „Efficient Dynamics“, kuria aktyviai prisidės prie automobilių ekonomiškumo ir ekologiškumo didinimo.

Šią strategiją BMW kompanijos vadovai pristatė vos prieš savaitę pasibaigusioje tarptautinėje automobilių parodoje Ženevoje. Šioje parodoje kuro sąnaudų bei anglies dvideginio išmetimo mažinimas buvo pagrindinė automobilių gamintojų akcentuojama tema, tačiau nė vienas iš jų neturėjo tokios integruotos ir visus naujus modelius apimančios strategijos, kaip BMW Group su „Efficient Dynamics“.

Anot BMW Group atstovės Lietuvoje UAB „Krasta Auto” direktoriaus Rimanto Kirklio, BMW keliami tikslai tampa vis aktualesni ir Lietuvos vairuotojams. „Pastebime, jog globalios problemos jaudina vis didesnį klientų ratą – anksčiau kuro sąnaudos nebūdavo esminis klausimas renkantis automobilį, tačiau šiuo metu dauguma jų BMW vertina ne tik dėl didelės galios, bet ir dėl vis didėjančio ekonomiškumo, teiraujasi ir apie išmetamųjų dujų kiekį“, – teigia R.Kirklys.

„Efficent Dynamics“ programa apima ne tik degalų sąnaudų bei išmetamųjų dujų kiekio mažinimą, bet įtraukia ir aerodinamikos gerinimą, efektyvias automobilio sukuriamos perteklinės energijos panaudojimo priemones, dizainą, kuris padėtų mažinti automobilio svorį, o taip pat ir hibridinių automobilių kūrimą.

BMW Group skelbia pagrindines priemones, prisidedančias prie šios strategijos įgyvendinimo: nauji tiesioginio įpurškimo benzininiai varikliai, „Star/Stop“ funkcija, nauji turbo dyzeliniai varikliai, efektyvi generatoriaus kontrolė, stabdžių sistemos sukurtos energijos regeneravimas, aliuminio važiuoklė ir kt. Šiomis priemonėmis BMW sukuria pranašumą prieš kitus automobilių rinkos atstovus.

Šių metų vasarį Europos Sąjungos Komisija Europos automobilių gamintojams yra pasiūliusi susitarti, jog iki 2012 metų anglies dvideginio išmetimo vidurkis sumažės iki 130 g/km. Norint pasiekti tokį rodiklį, automobilių degalų suvartojimo vidurkis turi sumažėti iki 5,5 l/100 km benzininiui automobiliui ir 4,9 l/100 km dyzeliui.

Pavyzdį, įgyvendinant šio susitarimo tikslus, BMW Group rodo jau ne pirmą dešimtmetį – nuo 1990 metų visų BMW modelių kuro sąnaudų vidurkis sumažėjo net 30 proc. Tačiau inovatyvių technologijų dėka BMW Group ir toliau nuosekliai mažina automobilių kuro suvartojimą, o tuo pačiu ir anglies dvideginio išmetimą.

Šiais metais BMW Group pristatomos naujovės, tokios kaip naujasis 4 cilindrų benzininis variklis, vėl leis drastiškai sumažinti kuro suvartojimo vidurkį – apie 15-20 procentų. Ženevos parodoje pristatyti pirmosios ir penktosios serijos BMW automobiliai jau suvartoja nuo 10 iki 20 proc. mažiau degalų nei jų pirmtakai.

Praėjusių metų rudenį BMW AG koncernas pagamino pirmąjį pasaulyje vandeniliu ir benzinu varomą prestižinės klasės automobilį BMW Hydrogen 7, skirtą serijinei gamybai. Šis automobilis Europoje turėtų pasirodyti jau šiais metais.

BMW AG koncernas planuoja, jog 2007 metai bus dar vieneri rekordinio augimo metais. Tokias prognozes skatina sėkmingi BMW pardavimai per pirmuosius šių metų mėnesius bei planuojamas pardavimų šuolis nuo antrojo metų ketvirčio dėl naujų modelių pasirodymo rinkoje.