Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Auto supirkimas – geriausias būdas greitai parduoti automobilį

Auto supirkimas – geriausias būdas greitai parduoti automobilį Kiekvienas vairuotojas, kuris nori parduoti savo transporto priemonę, pasvarsto apie tai, kaip tai galima atlikti greičiau, ir viena geriausių galimybių, leidžiančių greitai parduoti automobilį, – tai auto supirkimas. Ši galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, kada neturima laiko ieškoti pavienių automobilių pirkėjų, ir įsitikinsite patys, kad parduoti transporto priemonę visada galima kur kas greičiau ir paprasčiau. Gana dažnose situacijose kyla abejonių, ar supirkėjai gali pasiūlyti iš tiesų palankią pinigų sumą už parduodamą transportą, tačiau nerimauti tikrai nereikėtų – kiekvienu atveju bus galima atrasti tokias įmones, kurios galėtų pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą už parduodamą […]

Mazda Hakaze subanguos Ženevos parodoje

Mazda Hakaze subanguos Ženevos parodoje

 

 

Naujoji „Mazda“ koncepcinių modelių gama yra įkvėpta judesio ir gamtos kraštovaizdžių. Pirmieji du koncepciniai automobiliai buvo parodyti Los Andželo ir Detroito automobilių parodose. Trečiojo modelio „Mazda Hakaze“ premjera įvyks kovo mėn. pradžioje Ženevos automobilių parodoje.

„Mazda Hakaze“ filosofijos pagrindas yra kilęs iš japonų kalbos žodžio „Negare“, kuris reiškia „tekėjimą“ ir „judesio įkūnijimą“. „Hakaze“ dizainas įkvėptas vandenyno bangų ir vėjo suformuotų kopų smėlio.

„Hakaze“ sukurtas „Mazda“ Europos dizaino centre netoli Frankfurto (Vokietija). Tai kompaktiško visureigio ir kupė derinys su kai kuriomis roadsterio savybėmis. Keturių varomųjų ratų sistema įgalina su „Hakaze“ pasiekti net ir atokiausius paplūdimius. Kūrėjai didelį dėmesį skyrė ne tik dizainui, bet ir važiavimo kokybei.

Nors koncepcinis „Mazda Hakaze“ gali atrodyti futuristiškai ir neįprastai, tačiau jo kūrimas pagrįstas rinkos tyrimais. SUV tipo visureigių modeliai yra labai sparčiai augantis segmentas Europoje. Tai paskatino sukurti „Hakaze“ modelio koncepciją.

Erdvus kelių automobilių tipų derinys

Japonų kalbos žodis „Ha“ reiškia „lapas“, o „Kaze“ – „vėjas“. „Mazda Hakaze“ yra labai kompaktiškas automobilis. Jo dydis 4,42 m ir yra beveik tokio pat dydžio kaip „Mazda3“. „Hakaze“ gerokai platesnė (1,89 m +13,5 cm) ir aukštesnė (1,56 cm +9,5 cm) nei „Mazda3“. Sėdėjimo pozicija yra aukšta, automobilyje taip pat sumontuotas skaidrus stoglangis. Du trečdaliai galinės stiklinio stogo dalies gali būti išimti ir sudėti į galiniame bamperyje įmontuotą dėtuvę. Roadster tipo automobiliui būdingus važiavimo pojūčius galima padidinti kaip įmanoma žemiau nuleidus šoninius veidrodžius. Tuomet „Hakaze“ automobiliu važiuojantys gali mėgautis atvira erdve.

Gamtos įkvėptas interjeras

„Mazda Hakaze“ interjeras taip pat tęsią išorės dizaine vyraujančias linijas atkartotas iš gamtos vaizdų. Skystųjų kristalų ekrane pateikiama navigacijos sistemos, galinės ir šoninių kamerų informacija.

Koncepciniame automobilyje „Mazda Hakaze“ yra keletas sprendimų pritaikytų specialiai banglentininkams. Bagažinėje yra speciali vieta, kur gali būti laikoma pritvirtinta banglentė. Automobilyje yra numatytas Internet ryšys. „Hakaze“ salone sumontuota skaitmeninė kamera, kuri įgalina filmuoti kelio vaizdus bei salone sėdinčius keleivius.

Interjero spalvų paletė atkartoja vandenyną ir paplūdimį. Salono grindys yra tamsiai rudos, o kitos interjero dalys žalsvos bei melsvos spalvos.

Ženevos automobilių parodoje eksponuojamoje „Mazda Hakaze“ bus sumontuotas 2,3 litro benzininis variklis su turbina, 6 pavarų automatine greičių dėže ir keturių varomųjų ratų sistema.