Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Didžiosios Britanijos žurnalas WHAT CAR? „Hyundai Santa Fe” pripažino geriausiu pasirinkimu

Didžiosios Britanijos žurnalas WHAT CAR? „Hyundai Santa Fe” pripažino geriausiu pasirinkimu   Visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis visureigis „Hyundai Santa Fe” ir vėl sulaukė autoritetingo pripažinimo. Automobilizmo pasaulyje gerai žinomas britų žurnalas WHAT CAR? prestižiniuose „What car? 2007” rinkimuose „Santa Fe”  (2.2 CRTD Gsi, 7 vietų) išrinko geriausiu pasirinkimu tarp didelių visureigių iki 30 000£ (angl. BEST BUY LARGE 4X4). „Santa Fe” kaina artima „Land Rover Freelander”, tačiau „Hyundai” visureigio dydis ir erdvumas yra neginčijami šio automobilio pranašumai”, – komentuodami savo verdiktą kalbėjo leidinio atstovai. „Hyundai” gali pasiūlyti tiek 5, tiek 7 vietų „Santa Fe” modelio versijas. Penkiaviečio automobilio bazinė kaina […]

Paskelbtos pirmosios naujojo „Ford Mondeo“ Mazda 2 nuotraukos

Visiškai nauja „Mazda2“ debiutuos Ženevoje

 

Kovo mėn. duris atversiančioje 77-ojoje Ženevos automobilių parodoje „Mazda“ pristatys naują modelį „Mazda2“. Išraiškingų linijų dizainas perkelia važiavimo malonumą ir džiaugsmą į kitą lygį. Ženevoje „Mazda“ pradeda Europos automobilių parodų sezoną pristatydama visiškai naują „Mazda2“. 2007 m. kovo mėn. 6 d. automobilis bus parodytas masinės informacijos priemonių atstovams, o truputį vėliau – Ženevos automobilių parodoje ir visuomenei. Iš pirmo žvilgsnio matyti, kad naujasis „Mazda2“ modelis niekuo neprimena ankstesniojo. Žiūrint į visiškai naują „Mazda2“ lengva atpažinti, kad tai „Mazda“ automobilių šeimos atstovas. Automobilio priekyje ir gale sumontuoti „Mazda“ būdingi žibintai, tuo tarpu dizainas pasižymi labiau įstrižomis linijomis ir sportiškesniu vaizdu nei ankščiau. „Mazda“ vėl sėkmingai pademonstravo, kad net ir 5 durų automobilis gali atrodyti sportiškai, neaukojant funkcionalumo. Naujoji „Mazda2“ bus gaminama Japonijoje. „Mazda“ naujoji era prasidėjo 2002-aisiais metais rinkoje pasirodžius „Mazda6“. Po to buvo pristatyti kiti nauji „Mazda“ modeliai: „Mazda2“, „Mazda3“, „Mazda RX-8“, „Mazda5“ ir „Mazda MX-5“, kurie visus sužavėjo „Zoom-zoom“ filosofija ir malonumą teikiančiu vairavimu. Naujoji „Mazda2“ – tai pirmasis modelis, kuriame ši filosofija perkeliama į kitą lygį.

Paskelbtos pirmosios naujojo „Ford Mondeo“ nuotraukos

Po ilgų užuominų į gamyklinę versiją, „Ford“ šiandien išplatino oficialias naujojo „Ford Mondeo“ nuotraukas.
2005 m. Frankfurto automobilių parodoje „Ford“ pateikė pirmąją užuominą apie būsimą vieno populiariausių Europoje vidutinės klasės modelių „Mondeo“ kartą. Koncepcinis „Iosis“ pristatė naują „Kinetinio dizaino“ erą.

Praėjusių metų Paryžiaus autosalone buvo parodytas artimas gamyklinei versijai „Ford Mondeo ST“ universalas. Vėliau kino mėgėjai galėjo išvysti specialiai „Kazino Royale“ herojui James Bond‘ui pagamintą penkerių durų hečbeko modelį su sportiškos apdailos paketu.

Galutines gamyklinės versijos „Mondeo“ modelių nuotraukas „Ford“ išplatino likus mažiau nei mėnesiui iki Ženevos automobilių parodos, kur ir įvyks pasaulinė naujojo „Mondeo“ premjera. Bus pristatyti iš karto visi trys kėbulo tipai: keturių durų sedanas, penkerių durų hečbekas ir universalas.

Variklių gamą sudarys net 9 varikliai:

• 1,8 litro „Duratorq TDCi“ 100 AG ir 125 AG turbodyzeliniai varikliai;
• 2,0 litrų „Duratorq TDCi“ 130 AG ir 140 AG turbodyzeliniai varikliai;
• 1,6 litro „Duratec Ti-VCT“ 110 AG ir 125 AG benzininiai varikliai;
• 2,0 litro „Duratec HE“ 145 AG benzininis variklis;
• 2,3 litro „Duratec HE“ 161 AG benzininis variklis;
• 2,5 litro 5 cilindrų „Duratec“ 220 AG benzininis variklis.

Iš pateikiamų technologinių naujovių, galima paminėti beraktę įėjimo sistemą su „Ford Power“ variklio paleidimo mygtuku, naująjį prietaisų skydelį su „Ford Convers+ HMI“ ekranu, prisitaikančią nuolatinio greičio palaikymo sistemą su perspėjimo funkcija, „Hill Launch Assist“ sistemą ir kt. Taip pat visuose „Mondeo“ bus įmontuotas 3,5 mm lizdas, leidžiantis prisijungti nešiojamus muzikos grotuvus ir MP3 įrenginius.

Pirkėjai galės rinktis vieną iš 4 įrangos lygių: „Ambiente“, „Trend“, „Titanium“ ir „Ghia“. „Titanium“ ir „Ghia“ modeliams bus skirtas specialus „X“ įrangos paketas, o „Trend“ ir „Titanium” modeliams – „Sport“ paketas.

Pasak UAB „Vilniaus Vista“ marketingo vadovo J.Nekrošiaus, jau bazinėje „Mondeo“ versijoje bus sumontuotos 7 saugos oro pagalvės, oro kondicionierius, CD grotuvas, ESP elektroninė stabilumo kontrolės sistema ir kt. „Galutinė „Ford Mondeo“ įrangos ir modifikacijų informacija bus žinoma po Ženevos automobilių parodos kovo mėnesį. Balandžio mėnesį turėsime Lietuvos rinkai skirtas kainas. Tuomet klientai jau galės užsisakinėti automobilius“.

„Didžiąją dalį dabartinio „Mondeo“ modelio pardavimų Lietuvoje sudaro sedanai (daugiau nei 90 %). Pamačius kaip įspūdingai atrodo naujojo  „Mondeo“ hečbekas ir universalas, galima numatyti, kad klientai minėto tipo modelių užsakinės gerokai daugiau“,– prognozuoja J. Nekrošius.

Bendrovės „Autotyrimai“ duomenimis, 2006 m. Lietuvoje buvo parduota 230 vnt. „Mondeo“, tai sudarė beveik 10 % visų pardavimų tarp vidutinės klasės automobilių.