Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Ralyje nepadės net navigacija

UŽIMTI AUKŠTESNĘ VIETĄ PORTUGALIJOS RALYJE LIETUVIAMS SUTRUKDĖ NULŪŽĘS RATAS   Vakar Faro mieste pietų Portugalijoje pasibaigusiame 5 Pasaulio ralio čempionato (WRC) etape Vodafone Rally of Portugal  (kartu tai buvo ir antras Jaunimo čempionato (J-WRC) etapas) dalyvavęs lietuvių ekipažas – Vilius Rožukas su šturmanu Audriumi Šošu – buvo 34-as absoliučioje įskaitoje ir užėmė 8 vietą bei pelnė pirmąjį karjeroje J-WRC įskaitos tašką. Iškovoti aukštesnę vietą ralistams sutrukdė paskutinės dienos pradžioje ralio trasoje nulūžęs automobilio Suzuki Swift ratas. Ralyje per 3 dienas 87 ekipažai turėjo įveikti beveik 358 km greičio ruožų siaurais, vingiuotais ir akmenuotais Pietų Portugalijos kalnų keliais. Greitai ir stabiliai […]

Trečios kartos Honda CR-V

Trečios kartos Honda CR-V

 

Įgaliotasis „Honda“ atstovas Lietuvoje UAB „Veho“ savo klientus nuo sausio mėnesio pradžiugins naujuoju trečiosios kartos Honda CR-V. Aukščiausios kokybės apdailos medžiagos ir gausybė įrangos nenuvils net ir išrankiausio pirkėjo.

Naujasis modelis nuo ankstesnio skiriasi savo dydžiu – automobilis tapo 10 cm trumpesnis ir 17 cm platesnis, todėl automobilio salonas tapo gerokai erdvesnis, komfortiškesnis ir prabangesnis. Salono apdailoje pasirodė naujų detalių, dėl kurių interjeras pasidarė dar tobulesnis dizaino atžvilgiu. Pavarų perjungimo svirtis perkelta ant centrinės konsolės, visiškai pakeista priekinė panelė, o vairas toks pats kaip naujojo Honda Civic.

Automobilis pasižymi komplektacijų įvairove. Visureigis turi visiškai naują eksterjerą, reljefinius slenkščius, oro paėmimo angą bamperyje, galiniuose statramsčiuose įmontuotas lempas, o atsarginis ratas perkeltas nuo galinių durelių į bagažinę. Automobilis komplektuojamas su 17 colių ratais, o gausesnėje  komplektacijoje su 18 colių lietais ratlankiais. Dar vienas svarbus naujojo CR-V bruožas – išskirtinis saugumas. Automobilyje gali būti montuojama speciali susidūrimo prevencijos sistema CMBS, neišvengiamo susidūrimo atveju gerokai sulėtinanti greitį.

„Honda“ automobilius Lietuvoje parduoda UAB „Veho“. Priklausanti vienam didžiausių automobilių verslu Suomijoje ir Baltijos šalyse užsiimančiam koncernui „Veho Group Oy“.