Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Itališkų automobilių atstovai planuoja 30 proc. augimą

Itališkų automobilių atstovai planuoja 30 proc. augimą   Oficialūs „Fiat Auto S.p.A.” atstovai Lietuvoje UAB „Autobrava” . planuoja trečdaliu didesnius pardavimus nei pernai. Prognozuojama, kad šiais metais Lietuvoje bus parduota 900 naujų „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ automobilių. Pasak UAB „Autobrava” direktorės Astos Bagdonavičienės, tokie ambicingi planai atitinka nuolat augančias visos automobilių rinkos tendencijas bei ženkliai šoktelėjusį „Fiat“ automobilių populiarumą Lietuvoje. „Rinkai planuojame pristatyti ne vieną naujieną, neabejotinai patrauksiančią klientų dėmesį, tačiau augimą daugiausiai siejame su kardinaliai pasikeitusia klientų aptarnavimo politika, aktyvia rinkodara bei visapusišku įdirbiu“, – sako A. Bagdonavičienė. Praeitą pavasarį bendrovė atidarė naują prekybinį ir aptarnavimo centrą Vilniuje, o […]

Dykumų kūdikis – tvirtas ir kompaktiškas HYUNDAI HCD10 HELLION

Dykumų kūdikis – tvirtas ir kompaktiškas HYUNDAI HCD10 HELLION

 

Los Andželas, Kalifornija, JAV. Praėjusių metų pabaigoje įvykusioje Los Andželo automobilių parodoje „Hyundai Motor America”, kartu su „Hyundai” dizaino ir technikos centru, pristatė pasaulinę premjerą – nedidelio sportiško visureigio koncepciją HCD10 HELLION. Tai tvirtas trijų durų padidinto pravažumo automobilis, įkūnijęs unikalaus automobilio dizaino koncepciją. „HCD10 HELLION dizainas orientuotas į individualistus, ieškančius ryškaus, išsiskiriančio automobilio”, – taip naująjį kūrinį apibūdino projekto dizaineris Joel Piaskowski.  Anot jo, „šis modelis leido šiuolaikiškai pateikti naujo rinkos  segmento gaires. HELLION – tai lyg naujos „Hyundai” automobilių kartos veidas. Šelmiškas, įžūlus, tačiau visuomet savas ”.

IŠORĖS DIZAINAS

„HCD10 Hellion” proporcijos šiam automobiliui suteikia tvirtumo įspūdį“, – kalbėjo vyriausiasis „Hyundai” dizaino centro dizaineris Marc Mainville. „Trumpos priekinės linijos tarsi agresyvaus automobilio „atakos“ kampai važiavimui tiek greitkeliu, tiek bekelės sąlygomis, o masyvios ratų arkos ir dideli ratlankiai puikiai iliustruoja kategorišką „Hellion“ automobilio „būdą”.
Priekinė „Hyundai HCD10 Hellion” kėbulo dalis įkūnija naujas organiškos struktūros formas – tokias, kokių galima tikėtis artimiausios ateities „Hyundai“ automobiliuose. „Hellion“ „stotas“ platus, o jo priekinė dalis dvelkia užtikrintumu, ką dar labiau paryškina išsišokę priekiniai žibintai, nukreipti į masyvias priekines groteles. Savitos formos automobilio kabina tik sustiprina pirminį įspūdį. Kriauklės formos durelės byloja apie sukurtą komfortišką įlipimą į automobilį, gerai matomos variklio dangčio atidarymo rankenėlės – apie paprastą priėjimą prie automobilio „širdies”.
Priekinis ir užpakalinis „Hellion” bamperiai išsiskiria ir savo forma, ir koloritu. Abu padengti labai atspariais tamsios spalvos dažais bei papuošti tvirtomis aliumininėmis detalėmis, apsaugančiomis nuo fizinio aplinkos poveikio. Nuimamas juodos spalvos tekstilinis stogo viršus dar labiau išryškina „Hyundai HCD10 Hellion“ individualumą. Automobilio kėbulas padengtas puikiais „Dakar Gold“ auksinio atspalvio dažais, kurie primena apie legendinį dykumų maratoną ir jų neginčytiną įtaką automobilio dizaino kūrėjams. 20” colių diametro aliumininiai ratlankiai tarsi sudaryti iš dviejų dalių ir padengti tefloniniu (Teflon®)   sluoksniu, kuris efektyviai apsaugo nuo apnašų sankaupų.

VIDAUS  DIZAINAS

„HCD10 Hellion” išsiskiria nuoseklia dizaino tema, apjungiančia automobilio išorės ir vidaus elementus į darnią visumą. Automobilio išorės reljefiniai išgaubimai ir dizaino linijos pratęsti ir automobilio salone. Centrinėje konsolėje integruotas vidaus apšvietimas, o sėdynių atlošuose atverčiami LCD monitoriai. Maskuojančių tonų atspalviai, panaudoti nuimamam stogui, puikiai suderinti su panašaus akcento sportiško tipo sėdynių apdailos koloritu. „HCD10 Hellion” interjerą puošia ir baltos spalvos elementai, ir matinės aliuminio detalės, kontrastuojančios su juoda „Desert Night” interjero spalva. Išradingas bagažinės skyriaus ir daiktų laikymo vietų suplanavimas padeda racionaliai išnaudoti automobilio erdvę. Po kiekviena sėdyne paslėpti papildomi stalčiai įvairioms smulkmenoms. „HCD10 Hellion” prietaisų skydelyje sumontuotas informacinis displėjus pateikia visų automobilio sistemų parodymus. Klimato kontrolės ir garso sistemos valdymo įtaisai patogioje vietoje išdėstyti iškart po informaciniu displėjumi. Navigacijos sistema ir kitos „komandos” automobiliui perduodamos centrinėje konsolėje integruotos pelės pagalba. „HCD10 Hellion” yra papildomų komponentų, garantuojančių keleiviams komfortišką važiavimą atšiaurios bekelės sąlygomis. Kad ir visose sėdynėse sumontuota unikali irigacinė sistema, sudaryta iš išimamo ir vandeniu papildomo rezervuaro. Specialaus siurblio pagalba vanduo keleiviams paduodamas per vamzdelius, pritvirtintus prie sėdynių. Ši laisvų rankų sistema vairuotojui suteikia galimybę visą dėmesį sutelkti į vairavimą ir kelio sąlygas, o keleiviams mėgautis peizažais.

EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS IR TECHNOLOGIJOS

Dinamiško, veržlaus ir užgrūdinto automobilio charakterį sustiprina modernus ekologiškas 3.0 V6 CRDi dyzelinis variklis, pasiekiantis 236 AG galią ir 332 Nm sukimo momentą. Tai vienas pirmųjų „Hyundai” V6 tipo dyzelinių jėgos agregatų, kuriam artima versija jau montuojama serijiniame LUV klasės lengvajame visureigyje „Hyundai Veracruz”. „HCD10 Hellion” dyzelinės širdies galia visiems keturiems ratams (4WD) perduodama per 6 laipsnių automatinę transmisiją. Automobilyje taip pat nestinga pažangių technologijų, tarp kurių:
• Elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC);
• Bevielis internetas;
• Navigacijos sistema;
• Tempostatas ir kt.