Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

NAUJASIS „MITSUBISHI PAJERO“ JAU LIETUVOJE

NAUJASIS „MITSUBISHI PAJERO“ JAU LIETUVOJE Galingas, stilingas, patogus ir modernus. Toks yra naujasis „Pajero“ – galingiausias ir prabangiausias visų laikų „Mitsubishi“ visureigis, antrąją 2007-ųjų savaitę pasirodęs šalies „Mitsubishi Motors“ automobilių prekybos salonuose. Ketvirtosios kartos „Mitsubishi Pajero“ premjera įvyko praėjusių metų rudenį tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje. Lietuvoje naujuoju modeliu prekiauti pradėta sausio 8 dieną. Debiutantas, palyginti su pirmtaku, pasikeitė tiek išore, tiek vidumi. Automobilio kėbulas tapo modernesnis ir stilingesnis, interjere panaudotos geresnės kokybės apdailos medžiagos, sumontuota daug naujos įrangos, leidžiančios keliauti ne tik patogiau, bet ir linksmiau. Gamintojai itin didžiuojasi nauja, išskirtine audio sistema „Rockford Accoustic Design“. 860W galios 12 garsiakalbių […]

Superkame automobilius be poilsio dienų

Superkame automobilius be poilsio dienų

Dažnais atvejais yra tikimasi, kad pavyks transporto priemonę parduoti pakankamai greitai, tad neretais atvejais verta kreiptis į supirkėjus, kurie už parduodamą transportą galėtų pasiūlyti iš tiesų palankią pinigų sumą. Mes superkame automobilius iš tiesų palankiomis sąlygomis, tad kreiptis į mus visada yra palanku – labai tikėtina, kad galėsime pasiūlyti iš tiesų didelę pinigų sumą, tad jums nusivilti tikrai nereikės.

Superkame ne tik automobilius

Mus domina ne tik automobilių, bet taip pat ir motociklų supirkimas, tad tuo atveju, jei norite parduoti tokią transporto priemonę, galite susisiekti su mumis, ir mes jums pateiksime iš tiesų palankų pasiūlymą. Be  jokios abejonės, motociklą galėsite parduoti tikrai labai greitai, ir netrukus galėsite džiaugtis gavę tikrai palankią pinigų sumą. Nors kartais yra manoma, kad supirkėjai gali pasiūlyti tik gana nedidelę pinigų sumą, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir visada bus galima atrasti tokias automobilius ar kitas transporto priemones superkančias bendroves, kurios galėtų pasiūlyti supirkimą iš tiesų ypatingomis sąlygomis.

Supirkimas įvairiuose miestuose

Mus domina auto supirkimas Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir  kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tad visai nesvarbu, kur jūs gyvenate. Dėl brangesnių transporto priemonių mes galime atvykti ir į kitus miestus, tad visada galite susisiekti su mumis, ir mes galėsime pasakyti, ar galime atvykti pas jus.

Susisiekite jums patogiu metu

Visai nesvarbu, kada rasite šiek tiek laiko susisiekti su supirkėju: mes dirbame be poilsio dienų, tad visada galėsime susitarti dėl jums patogaus laiko, kada galėtume apžiūrėti transporto priemonę. Mes superkame automobilius visomis savaitės dienomis, tad kiekvienu atveju tikrai galėsite atrasti laiko, kada galėtumėte mums paskambinti ar parašyti užklausą.

Greitesnis automobilių supirkimas

Susisiekę su mumis galėsite sužinoti, kokia preliminari pinigų suma gali būti pasiūlyta už jūsų transporto priemonę. Tuo atveju, jei pasiūlymas jums atrodys tinkamas, galėsite susitarti dėl laiko, kada jūsų automobilis gali būti apžiūrėtas. Mes galėsime atvykti į jums patogiausią vietą, tad jums nereikės vargintis gabenant parduodamą transporto priemonę. Kai  įvertinsime parduodamo automobilio ar motociklo būklę, galėsime įvardyti tikslią pinigų sumą, kurią galime sumokėti už jūsų transportą, o tuo atveju, jei pasiūlymas atrodys tinkamas, galėsite iš karto gauti sutartą pinigų sumą, ir vietoje bus sutvarkomi reikalingi dokumentai.

Taigi, jei norite greičiau parduoti transporto priemonę, verta pasidomėti, ką gali pasiūlyti įvairūs supirkėjai, ir įsitikinsite patys, kad tokia pasirinkimo galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Jums nereikės ypatingai daug laiko ir pastangų, norint parduoti savo automobilį ar motociklą, ir galėsite gauti iš tiesų palankią pinigų sumą. Tereikia susisiekti su mumis, ir labai greitai galėsite gauti iš tiesų palankų pasiūlymą.