Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Naujasis Peugeot 207 CC OPEL CORSA suteiktas “Autobest 2007” apdovanojimas

OPEL CORSA suteiktas “Autobest 2007” apdovanojimas augančiose Europos rinkose   Komisija sudaryta iš 13 vedančiųjų Vidurio ir Rytų Europos žurnalistų naujajam OPEL CORSA automobiliui suteikė “AUTOBEST 2007” apdovanojimą augančiose Europos rinkose. “Mums labai malonu, kad CORSA suteiktas šis apdovanojimas augančiose rinkose”, sakė Alanas Viseris (Alain Visser) Europos Vykdantysis OPEL/VAUXHALL Marketingo Direktorius. “Šiame regione  jau gauta daugiau nei 21,000 užsakymų, tuo mūsų pikėjai rodo kaip stipriai jie pamilo naująją CORSA.” Naujo modelio OPEL CORSA automobiliais Lietuvoje pradėta prekiauti spalio mėnesį.  Lietuvos pirkėjai mielai užsisakinėja ir dydžiu ir technologijomis ištobulėjusią naująją CORSA, kuri išsiskiria stilingumu, unikaliomis komforto ypatybėmis bei patrauklia kaina. Tarptautinė […]

Auto supirkėjai nupirks automobilį dar greičiau

Auto supirkėjai nupirks automobilį dar greičiau

Skubius automobilio pardavimas  kartais tampa tikru galvos skausmu, nes ne visada yra paprasta rasti pirkėją, kuris norėtų įsigyti parduodamą transporto priemonę, ir pirkėjų paieškos kartais trunka daug ilgiau nei tikimasi. Taigi, tuo atveju, jei norim automobilį parduoti greičiau, jums tikrai pagelbės auto supirkėjai, kurie dažnais atvejais automobilį gali nupirkti dar tą pačią dieną, kada kreipsitės dėl automobilio pardavimo.

Kokie automobiliai superkami?

Tai priklausys nuo to, kokią automobilius superkančią įmonę nuspręsite pasirinkti. Dažniausiai supirkėjams yra svarbu tik tai, kelintais metais yra pagamintas automobilis, kokia yra jo markė ir modelis. Supirkėjams paprastai nėra svarbu, kokia yra automobilio būklė – gali būti superkami nevažiuojantys automobiliai, transporto priemonės po eismo įvykių, ir t.t. Nesvarbu, kokia yra parduodamo automobilio būklė, auto supirkėjai tikai galės pasiūlyti palankią pinigų sumą už jūsų transporto priemonę. Galite neskubėti nuspręsti, kam vertėtų parduoti automobilį – kadangi supirkėjų yra gana nemažai, galite pasidomėti, kokia automobilius superkanti įmonė galėtų pasiūlyti didžiausią pinigų sumą, kurios yra vertas jūsų automobilis.

Kaip parduoti automobilį supirkėjui?

Kai nuspręsite, kokie auto supirkėjai galėtų pasiūlyti pačias palankiausias automobilių supirkimo sąlygas, galėsite susitarti dėl laiko, kada supirkėjai galėtų apžiūrėti parduodamą transporto priemonę. Atsižvelkite į tai, koks yra auto supirkėjų darbo laikas, ir pasirinkite jums patogiausią laiką, kada galima būtų susitikti dėl automobilio apžiūros. Auto supirkėjai gana dažnais atvejais gali atvykti į pardavėjui patogią vietą, ir čia įvertinti, kokia yra automobilio būklė. Jei pasiūlyta galutinė pinigų suma jums atrodys tinkama, tokiu atveju iš karto bus galima sutvarkyti automobilio pardavimo dokumentus, ir auto supirkėjai sumokės jums sutartą pinigų sumą.

Skubus automobilio pardavimas

Visai nesvarbu, kokia yra jūsų automobilio būklė, bet kuriuo atveju jūs galite tikrai labai greitai parduoti savo transporto priemonę. Auto supirkėjai gali nupirkti nevažiuojančius automobilius, turinčius tam tikrų išorinių trūkumų, po auto įvykio, neturinčius techninės apžiūros, ir t.t. Nepriklausomai nuo to, kokia yra jūsų automobilio būklė, tikrai labai greitai galėsite parduoti savo automobilį, ir už jį galėsite gauti iš tiesų palankią pinigų sumą. Pasidomėkite, kiek pinigų jums gali pasiūlyti skirtingi automobilių supirkėjai, ir visada galėsite atrasti tokius, kurie galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius. Įsitikinsite, kad už parduodamą automobilį siūloma pinigų suma gali būti tikrai palanki, ir netrukus galėsite nuspręsti, ar tikrai verta automobilį parduoti tam tikrai įmonei.

Auto supirkėjai visada gali pasiūlyti iš tiesų palankias automobilio pardavimo sąlygas, tad įvertinkite, ką gali pasiūlyti skirtingos automobilius superkančios bendrovės, ir netrukus galėsite parduoti savo transporto priemonę. Rinktis tikrai turime iš ko, todėl pasidomėkite, kas jums gali pasiūlyti didžiausią pinigų sumą, ir beliks susitarti dėl susitikimo.