Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

„Renault“ pristatė pasaulinę aptarnavimo kokybės gerinimo programą

„Renault“ pristatė pasaulinę aptarnavimo kokybės gerinimo programą   Įgyvendindama siekį tapti vienu iš trijų geriausių automobilių gamintojų pagal produktų ir aptarnavimo kokybę, praėjusią savaitę „Renault“ pristatė pasaulinę klientų aptarnavimo gerinimo programą, kuri apima dvidešimt procesų klientų pasitenkinimo didinimui, mokymų programą aptarnavimo tinklui ir finansines skatinimo priemones darbuotojams už aukštą aptarnavimo kokybę. „Renault“ pristatyta aptarnavimo gerinimo programa pagrįsta klientų lūkesčių identifikavimu, geriausių būdų jiems realizuoti parinkimu, nuodugnia kokybės analize kiekvienoje prekybos ir aptarnavimo vietoje, darbuotojų motyvacija ir mokymais bei progreso vertinimu. Rengdama pasaulinę klientų aptarnavimo gerinimo programą, „Renault“ atliko klientų apklausas dešimtyje šalių, kurių metu tyrė klientų lūkesčius kiekviename automobilio pirkimo […]

Subtilaus skandinaviško dizaino naujasis Volvo V70 – tikra žvaigždė

Subtilaus skandinaviško dizaino naujasis Volvo V70 – tikra žvaigždė

 

 

• Prabangos dozė aukščiausiai klasei
• Sportiškesnės išvaizdos, bet ne mažiau praktiškas
• Naujos, mažesnės galinės durys
• Vairuotojas, keleiviai ir bagažas vyksta pirmąja klase

Dabartinio Volvo V70 įpėdinį pradėjusi kurti „Volvo Cars“ konstruktorių komanda susidūrė su sunkia užduotimi: stipriau pabrėžiant prabangą ir dinamiškumą, reikėjo sukurti dar universalesnį ir praktiškesnį modelį.
„Šis universalas yra mūsų modelių asortimento puošmena. Mūsų tikslas buvo ištobulinti naująjį V70 iki smulkmenų ir paversti jį tikra žvaigžde,” – sako „Volvo Cars“ dizaino direktorius Steve Mattin.

Volvo universalai stipriai susiję su Volvo prekių ženklo vystymu. Nuo pat 1953 metų, kai „Volvo“ pagamino PV 445, jie buvo nuolat tobulinami ir pasikeitė.
Anksčiau tai buvo tiesiog praktiškas ir erdvus automobilis, tačiau nuolat tobulinamas jis tapo nepaprastai patogus ir dinamiškas ir dabar savo klase prilygsta dideliems prabangiems sedanams. Dar daugiau – naujasis Volvo V70 tapo daug funkcionalesnis.
„Dabartinis V70 – tai puikių proporcijų automobilis, ypač patrauklus ir savo erdviu universalumu, ir sportišku veržlumu. Mes pagerinome visas šias savybes ir suteikėme naujajam V70 daug prabangos, kad ir taip aukšta jo klasė taptų dar aukštesnė“, – teigia Steve Mattin.

Sportiškesnis įspūdis

Naujojo V70 priekis apvalesnis, priekinės grotelės padarytos iš plokščių pertvarų, vertikalios pertvaros – chromuotos. Tai suteikia prabangiajam universalui kitokią, sportiškesnę išvaizdą.

Kylanti šoninė kėbulo linija taip pat padeda sukurti pasvirusią į priekį, veržlią laikyseną, kurią dar sustiprina tamsūs statramsčiai tarp šoninių langų.
„Dėl tamsių statramsčių abu langai atrodo tarsi vienas vientisas elementas. Kartu su chromo apdaila aplink langus tai sukuria prabangos ir sportiškumo įspūdį“, – sako naujojo V70 išorės dizaino vadovas Stefan Jansson.

Dinamiškesnės galinės durys

Žiūrint iš šono, viršutinė galinių durų dalis sportiškesnė, labiau pasvirusi į priekį.
„Tačiau tai nė trupučio nesumažino mūsų universalams būdingo funkcionalumo. Naujosios galinėse durys – užleidžiamos; jas pakėlus, pakyla ir dalis galinių žibintų, todėl bagažinės anga tapo dar platesnė. Tai reiškia, kad dabar gale daugiau vietos bagažui ir lengviau jį sukrauti. Palyginti su dabartiniu V70, bagažinės talpa padidėjo net 55 litrais“, –pasakoja Stefan Jansson.

Volvo pavadinimo raidės ant galinių durų dabar ryškesnės, tarp jų palikti didesni tarpai. Tokio stiliaus užrašas pirmąkart pasirodė ant XC60 koncepcinio automobilio šių metų Detroito parodoje.

Žiūrint iš galo, galinės durys labai panašios į naujojo C30. Visi žibintai virš juosmens linijos – ir šoniniai, ir viršutinis – tai LED technologijos stabdžių žibintai. Jei krovinys toks didelis, kad neįmanoma visiškai uždaryti galinių durų, nejudantys gabaritiniai žibintai kėbulo šonuose atlieka papildomą pagalbinių stabdžių žibintų funkciją.
Kitas sumanus sprendimas – į kraštus žemėjanti galinių durų stiklo apačia, pagerinanti galinį matomumą.

Naujos vidaus ir išorės spalvos

Naujojo V70 kėbulas gali būti 16 spalvų, dvi iš jų yra visiškai naujos. Naujas apdaras – jūros putos (Seashell) ir ledyno mėlio (Glacier Blue) – sukurtas tam, kad pabrėžtų sportiškesnę ir prabangesnę šio universalo išvaizdą.

Salono apmušalai gali būti trijų spalvų ir šešių rūšių. Be gelsvai pilkos (Sandstone Beige) ir antracito (Anthracite Black), dabar yra ir ryškios spanguolių spalvos (Cranberry Red) apmušalų: raudoni sėdynių ir durų skydelių elementai sudaro elegantišką kontrastą su likusia juoda apdaila.

„Sukurti šį šiltą raudoną atspalvį įkvėpė švediškos raudonai dažytos trobelės, kurių tiek daug Švedijos kaimuose. Pradėję nuo šios spalvos, taip parinkome sodrumą ir šviesumą, kad naujasis atspalvis būtų tinkamas ir tarptautiniu mastu“, – aiškina naujojo V70 spalvų ir medžiagų dizaino vadovas Boel Hermansson.

Skandinaviška forma ir funkcionalumas

Naujojo V70 salonas – puikiausias skandinaviško dizaino pavyzdys. Kiekvienos smulkmenos forma maksimaliai išgryninta, o funkcijos – kruopščiai apgalvotos.
Komfortą priekyje sukuria puikios sėdynės ir ergonomiškai išdėstyti prietaisai – tarp jų ir elegantiškas, ypač plonas centrinis skydelis ir aukščiausios klasės garso sistema.
Sėdynėse įrengtos dviejų padėčių paaukštintos kėdutės vaikams, o 40–20–40 proporcijų galinės sėdynėse įrengti saugos diržai. Kitas patogumo keleiviams pavyzdys – lengvos konstrukcijos ir paprastai sulankstomi galinių sėdynių atlošai.

Bagažas taip pat gabenamas pirmąja klase

Naujajame V70 visi vyksta pirmąja klase – net bagažas. Bagažinė ir visi jos priedai taip pat atitinka aukščiausius prabangos ir sumanaus funkcionalumo reikalavimus.
„Pagrindinė idėja ta, kad bagažo skyrius turi atrodyti toks erdvus ir prabangus, koks jis iš tiesų yra“, – teigia naujojo V70 salono dizaineris Jonathan Disley.
Viena bagažo skyriaus gudrybių – vieta daiktams po grindimis, kuri užrakinama, kai uždaromos galinės durys. Galima pasirinkti ir elektra valdomas galines duris, o tarp daugybės kitų priedų yra ištraukiamos bagažinės grindys ir savininko poreikiams pritaikoma sumani krovimo sistema su bėgiais šonuose ir slankiojančiais krovinių kabliais.

„Savaime aišku, bagažas ir kiti kroviniai geriausiu iš šiuo metu rinkoje esančių universalų turi keliauti taip pat patogiai kaip ir keleiviai. Štai kodėl buvo specialiai kuriamos visos bagažinės smulkmenos ir visi priedai“, – pasakoja Jonathan Disley.
Automobiliais Lietuvoje planuojama pradėti prekiauti jau 2007 metų rudenį.