Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

Auto supirkėjai nupirks automobilį dar greičiau

Auto supirkėjai nupirks automobilį dar greičiau Skubius automobilio pardavimas  kartais tampa tikru galvos skausmu, nes ne visada yra paprasta rasti pirkėją, kuris norėtų įsigyti parduodamą transporto priemonę, ir pirkėjų paieškos kartais trunka daug ilgiau nei tikimasi. Taigi, tuo atveju, jei norim automobilį parduoti greičiau, jums tikrai pagelbės auto supirkėjai, kurie dažnais atvejais automobilį gali nupirkti dar tą pačią dieną, kada kreipsitės dėl automobilio pardavimo. Kokie automobiliai superkami? Tai priklausys nuo to, kokią automobilius superkančią įmonę nuspręsite pasirinkti. Dažniausiai supirkėjams yra svarbu tik tai, kelintais metais yra pagamintas automobilis, kokia yra jo markė ir modelis. Supirkėjams paprastai nėra svarbu, kokia yra automobilio būklė […]

Audi vėl pasikliauja TDI Power JAV

Audi vėl pasikliauja TDI Power JAV

 

• Audi siekia apginti Amerikos Le Mans Series titulą
• Du R10 TDI automobiliai lenktyniaus visose 12 lenktynių
• Patyrę lenktynininkai ir į JAV trasas sugrįžta Marco

AUDI AG pasiryžusi pratęsti sėkmingą pasirodymą Amerikos Le Mans Series (ALMS) lenktynėse, vyksiančiose Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), pasitikėdama išskirtiniu dyzelinio variklio pranašumu. 2007 metų sezone “Audi Sport North America” komanda kiekviename vienų populiariausių pasaulyje lenktynių serijos etape dalyvaus dviem Audi R10 TDI automobiliais.

Apginti titulą Audi patikėjo patyrusiems lenktyniniams – nepralenkiamiems čempionams Dindo Capello (Italija) ir Allan McNish (Škotija) bei Emanuele Pirro (Italija) ir Marco Werner (Vokietija) ekipažams. Visi šie keturi lenktynininkai yra bent kartą laimėję Amerikos Le Mans Series. Po metų pertraukos į JAV čempionatą sugrįžta Marco Werner. Šis dukart ALMS čempionas ir dukart Le Mano lenktynių nugalėtojas itin aktyviai dalyvavo Audi dyzelinio bolido tobulinime 2006 metų sezone.

“Audi Sport North America“ komanda vėl įsipareigoja atremti varžovų iššūkius dviem R10 TDI automobiliais. Komandos aptarnaujantis personalas išlieka tas pats kaip ir nugalėtojų čempionate. Kaip ir praėjusiais metais, „Audi Sport“ ir „Joest Racing“ suteiks reikiamą pagalbą Dave Maraj‘aus komandai.

Vokiškai amerikietiška komandos sudėtis praėjusį sezoną patvirtino, kad sugeba būti itin konkurencinga – Audi R10 TDI išliko nenugalėtas net septyniose 2006 metų ALMS etapuose.

“Audi yra įsitikinusi, kad TDI technologija yra stipri ir ekonomiškai pagrįsta automobilių kuro alternatyva Jungtinių Valstijų ateityje, – aiškino Audi Motorsport vadovas dr. Wolfgang Ullrich. – R10 TDI yra šauklys populiarinantis dyzelino privalumus visose JAV, o itin populiarios Amerikos Le Mans Series lenktynės, yra puikus pagrindas šios technologijos plėtrai“.

Pirmą kartą prestižinių lenktynių seriją sudarys dvylika lenktynių etapų. Lenktynių kalendorių papildė trys miesto gatvėmis nusidriekusios trasos – Long Beach (Kalifornija), St. Petersburg (Florida) ir Detroit (Mičiganas). Šie miestai yra svarbios Jungtinių Valstijų rinkos. Sezonas prasidės kovo 17 dieną dvylikos valandų lenktynėmis Sebring‘e (Florida), kuriose Audi nebuvo nugalėtas nuo 2000 metų ir kuriose dyzelinis variklis iškovojo pirmąją pergalę tarptautinėse lenktynėse.