Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Automobilių supirkimas

Auto supirkimas 24/7 superkame automobilius visų markių

Automobiliu supirkimas

Automobilių supirkimas - Greitai ir brangiai superkame automobilius

NAUJASIS „MITSUBISHI PAJERO“ JAU LIETUVOJE

NAUJASIS „MITSUBISHI PAJERO“ JAU LIETUVOJE Galingas, stilingas, patogus ir modernus. Toks yra naujasis „Pajero“ – galingiausias ir prabangiausias visų laikų „Mitsubishi“ visureigis, antrąją 2007-ųjų savaitę pasirodęs šalies „Mitsubishi Motors“ automobilių prekybos salonuose. Ketvirtosios kartos „Mitsubishi Pajero“ premjera įvyko praėjusių metų rudenį tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje. Lietuvoje naujuoju modeliu prekiauti pradėta sausio 8 dieną. Debiutantas, palyginti su pirmtaku, pasikeitė tiek išore, tiek vidumi. Automobilio kėbulas tapo modernesnis ir stilingesnis, interjere panaudotos geresnės kokybės apdailos medžiagos, sumontuota daug naujos įrangos, leidžiančios keliauti ne tik patogiau, bet ir linksmiau. Gamintojai itin didžiuojasi nauja, išskirtine audio sistema „Rockford Accoustic Design“. 860W galios 12 garsiakalbių […]

Brangiai mokame už superkamus automobilius

Superka automobilius brangiausiomis kainomis

Nusibodo senas ir niekam nereikalingas automobilis? Nėra laiko ieškoti jam naujų šeimininkų? Yra greitas ir patogus būdas visą tai sutvarkyti – tai, automobilių pardavimas supirkimas.

superka automobilius

Anksčiau ar vėliau ateina laikas kai jūsų automobilis suseno, sugedo ar jūs tiesiog norite naujo. Tuomet jūs pradedat sukti galva kaip viską padaryti greičiau ir be papildomų išlaidų.

Sugedo jūsų automobilis, jums nusibodo jį taisyti, pastoviai ieškoti naujų detalių ir panašiai. Būtent tokiais atvejais daugumai vairuotojų ateina mintis savo automobilį parduoti. Tačiau automobilio pardavimas nėra lengvas ir greitas procesas kuriuo metų atsiranda daug papildomų rūpesčių. Bet ir tokiais atvejais yra vienas patikimas ir greitas būdas kuriuo jus galite pasinaudoti – tai Automobilių pardavimas supirkimas.

Automobilių supirkėjai padės jums, o tai reiškia, kad nebus jokio galvos skausmo dėl parduodamo automobilio. Susisieksime su jmis jums patogiausiu metu bei jums patogiu laiku.

Dirbame greitai bei patikimai. Atvažiuojam į jums tinkamiausią vietą apsižiūrėti automobilį, pasiūlom geriausią kainą bei patys jį transportuojam.

Automobilį galite pasiūlyti nurodytais kontaktais arba užpildyti automobilio pasiūlymo formą.

Superka automobilius su varykliu defektais.

Gal netyčia važiavote ir išgirdote keistus garsus varyklio skyriuje, butinai sustokite ir daugiau neužvedinėkite variklio.

Automobiliu supirkimas

Perkame automobiliu sus varikliu defektais, gali būti lūžės akluninis velenas, taip pat tinka su stumoklių fdefektais. Superka automobilius su purkštukų defektais, taip pat su kūro siurblių defektais. Irgi superka automobilius su turbinos defektu.

Kodėl verta parduoti automobilį su variklio defektu?

Jei turite automobiliu su variklio defektu parduokite Ji Mums nes automobilio taisymas su variklio defektu atsieis nuo keliu tūkstančių iki keliasdešimties. parduokite automobili mums pasiūlysime gerą kainą BRANGIAUSIĄ RINKOS KAINA

Superka automobilius su variklių defektu! Ir be defektu.